Šaldytuvas Midea MDRB380FGE01A kaina
Šaldytuvas Midea MDRB380FGE01A kaina
Fridge-freezer MDRB380FGE01A white | MDRB380FGE01A | 6954903816326Daugiau |
|
472.55 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Midea šaldytuvas-šaldiklis MDRB380FGE01A balta |
|
496.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
496.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Midea Fridge-freezer MDRB380FGE01A white |
|
499.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
499.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Midea MDRB380FGE01A šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 86.53 eur/mėn |
|
519.18 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
519.18 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Chłodziarko-zamrażarka MDRB380FGE01A biała | MDRB380FGE01A | 6954903816326 |
|
538.30 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Fridge-freezer MDRB380FGE01A white |
|
548.87 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
548.87 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 01:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6954903816326 |
| Gamintojo kodas | mdrb380fge01a |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 219kwh |
| Bendra talpa | 270l |
| Šaldytuvo talpa | 199l |
| Šaldiklio talpa | 71l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 15val. |
| Užšaldymo galia | 3.24kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54.5cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 62.5cm |
| Svoris | 58kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Lentynos | 4 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | no frost |
| Rodyti daugiau | |





































