Lygintuvas Mesko MS 5028 kaina
Lygintuvas Mesko MS 5028 kaina
Lygintuvas Mesko MS 5028, balta sp./juoda sp./rožinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.49 € |
|
15.15 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mesko | MS 5028 | Iron | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity ml | Continuo.. |
|
13.15 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
13.15 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Lygintuvas Mesko MS 5028, balta sp./juoda sp./rožinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.49 € |
|
15.15 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lygintuvas Mesko MS 5028, balta sp./juoda sp./rožinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.49 € |
|
15.15 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
MESKO MS 5028 lygintuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
15.15 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
15.15 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Camry Lygintuvas MESKO MS5028 |
|
15.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
15.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Lygintuvas Mesko 5028Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
16.38 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
16.38 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Lygintuvas Mesko 5028Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
17.20 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
17.20 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Lygintuvas Mesko MS 5028, baltas/juodas/rožinis |
|
20.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
20.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Mesko | Iron | MS 5028 | Steam Iron | 2600 W | Continuous steam 35 g/min | Steam.. |
|
25.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
25.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 12:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Mesko |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 5908256839380 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2200w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 35g/min. |
| Garų smūgis | -g/min. |
| Padas | keramika |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | - |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | funkcija anti-drip |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Guma padengta rankena | + |
| Vandens talpa | 230ml |
| Laido ilgis | -m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 0.86kg |
| Kita informacija | pastovus garų srautas, papildomas garų padidinimas, galingas purkštuvas, ergonomiška ir lengvai skaitoma temperatūros kontrolė |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Garų slėgis | -bar |
| Rodyti daugiau | |







































