Logitech M500S kaina
Logitech M500S kaina
Kompiuterio laidinė pelė Logitech M500S, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € Daugiau |
|
31.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Logitech M500s, juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 32.89 € |
|
31.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
31.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Logitech Advanced Corded M500s |
|
25.58 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
25.58 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech Advanced Corded M500s Black 910-005784 kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
26.88 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Pelė Logitech M500s Optical BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
26.88 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
26.88 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Logitech 910-005784 mouse |
|
27.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
27.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Pelė Logitech M500s Optical BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
28.22 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
28.22 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
"Logitech Advanced Corded Mouse M500s", dešinioji, optinė, A tipo USB, 4000 DPI,.. |
|
28.66 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Logitech 910-005784 kompiuterio pelė Biuras Dešinės rankos USB A tipo Optinis 40.. |
|
28.97 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Logitech | Advanced Corded Mouse | M500s | Optical Mouse | Wired | BlackKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
29.09 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
29.09 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Logitech | Advanced Corded Mouse | Optical Mouse | M500s | Wired | Black |
|
29.12 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Logitech M500s kompiuterio pelė Dešinės rankos USB A tipo Optinis 4 DPI |
|
29.78 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
29.78 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Logitech | Advanced Corded Mouse | M500s | Optical Mouse | Wired | Black |
|
29.89 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Logitech M500 Advanced Laidinė pelė, USB Type-A, Optical, 4000 DPI, Juoda |
|
30.61 €
|
Į parduotuvę didmeninistiekimas.lt |
Logitech M500 Advanced Laidinė pelė, USB Type-A, Optical, 4000 DPI, Juoda |
|
31.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
31.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Logitech M500S Advanced Corded Mouse, Black 910-005784 |
|
31.38 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
31.38 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Logitech M500 Advanced Laidinė pelė, USB Type-A, Optinė, 4000 DPI, JuodaDaugiau |
|
31.44 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
31.44 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Kompiuterio laidinė pelė Logitech M500S, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € Daugiau |
|
31.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Kompiuterio laidinė pelė Logitech M500S, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € Daugiau |
|
31.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Logitech M500s, juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 32.89 € |
|
31.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
31.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Logitech Advanced Corded M500sDaugiau |
|
33.19 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
33.19 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Logitech USB optinė pelė 910-005784 4000 DPI, 7 mygtukai, ergonomiškas dizainas,.. |
|
34.20 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Belaidė Pelė - Kompiuterio Pelė Logitech M500s Laidinė USB 7 Mygtukai Reguliuoja.. |
|
43.59 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
LOGITECH M500s Advanced Corded Mouse Mouse optical 7 buttons wired USB |
|
46.57 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Pelės |
| Prekės kodas | 5099206088702 |
| Gamintojo kodas | 910-005270 |
| Pelės tipas | optinė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 7 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 400 - 4000dpi |
| Paskirtis | universalus |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Matmenys | 126 x 69 x 42mm |
| Svoris | 144g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | windows 7, windows 8, windows 8.1, macos |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | 7 mygtukai |
| Rodyti daugiau | |



































































