Logitech M110 kaina
Logitech M110 kaina
Pelė - Logitech - M110 Silent - 90% triukšmo sumažinimas - Abipusis dizainas - B..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.29 € |
|
12.85 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kompiuterio laidinė pelė Logitech M110 Silent, pilka sp./grafito sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.89 € |
|
18.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
LOGITECH M110 Silent Mouse right and left-handed optical 3 buttons wired USB-A m.. |
|
10.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
10.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Pelė Logitech M110 Silent Optical Mid GreyPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
10.49 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
10.49 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Pelė Logitech M110 Silent Optical Mid GreyIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
11.01 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
11.01 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Logitech M110 Silent Laidinė pelė, USB Type-A, 1000 DPI, Mid GreyKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
12.35 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
12.35 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Logitech M110 Silent - MID GRAY - USB - N/A - EMEA-808 - AKOYA HANGTAB BOX M110S |
|
12.36 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Pelė - Logitech - M110 Silent - 90% triukšmo sumažinimas - Abipusis dizainas - B..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.29 € |
|
12.85 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Tyli pelė su laidu Logitech M110, Pilka |
|
13.74 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
13.74 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LOGITECH M110 Silent - MID GRAY - USB - EMEA-808 - AKOYA HANGTAB BOX M110S | 910.. |
|
15.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
15.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
"Logitech M110", dvipusis, optinis, A tipo USB, 1000 DPI, grafitinis, pilkas |
|
16.13 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Logitech M110 Silent, Grey 910-006760 |
|
16.22 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
16.22 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
LOGITECH M110 Silent - MID GRAY - USB - EMEA-808 - AKOYA HANGTAB BOX M110SDaugiau |
|
16.95 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Belaidė Pelė - Kompiuterio Pelė Logitech M110 Silent USB Ambidextrous Vidutinė P.. |
|
18.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Kompiuterio laidinė pelė Logitech M110 Silent, pilka sp./grafito sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.89 € |
|
18.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Kompiuterio laidinė pelė Logitech M110 Silent, pilka sp./grafito sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.89 € |
|
18.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Logitech M110 Silent schwarz |
|
21.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
21.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 20:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Pelės |
| Prekės kodas | 5099206080508 |
| Pelės tipas | laidinė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 3 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 1000dpi |
| Paskirtis | darbui |
| Kabelio ilgis | 1.80m |
| Matmenys | 113 x 62 x 38mm |
| Svoris | 85g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | windows 7, windows 8, windows 8.1, macos |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | 3 mygtukai |
| Rodyti daugiau | |























































