Logitech G915 TKL, Wireless, Tactile, balta kaina
Logitech G915 TKL, Wireless, Tactile, balta kaina
Klaviatūra Logitech G915 TKL Tactile SWE (W), baltaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
185.00 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
185.00 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Klaviatūra Logitech G915 TKL Tactile SWE (W), baltaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
194.25 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
194.25 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
LOGITECH G915 TKL gaming keyboard, tactile switches, white (920-009663) |
|
196.53 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-06 22:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206090026 |
| Gamintojo kodas | 920-009663 |
| Tipas | Žaidimų klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | skandinavų (no) |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Klaviatūros tipas | mechaninė |
| Apšvietimas | + |
| Komplektacija | klaviatūra |
| Palaikomos aplinkos | windows 7, macos, windows 8, windows 10 |
| Palaikomos technologijos | usb, bluetooth |
| Plotis | 36.8cm |
| Aukštis | 2.2cm |
| Gylis | 15cm |
| Svoris | 0.81kg |
| Rodyti daugiau | |


























