Logitech G560 kaina
Logitech G560 kaina
Kompiuterinė kolonėlė Logitech G560, juoda sp., 120 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 212.9 € |
|
194.19 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Garso kolonėlės Logitech G560, 2.1 Prekė - 980-001301Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
229.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Speaker|LOGITECH|G560|Black|Wireless|P.M.P.O. 240 Watts|Bluetooth|980-001301 |
|
174.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
174.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech G560 Black kompiuterinės kolonėlės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 29.16 eur/mėn |
|
174.96 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
174.96 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Kompiuterio kolonėlės Logitech G560 2.1 kanalai 120 W Juoda |
|
174.96 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
174.96 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Logitech G560Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
175.69 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
175.69 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Logitech Speaker||G560|Black|Wireless|P.M.P.O. 240 Watts|Bluetooth|980-001301 |
|
179.88 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Logitech G560Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
184.47 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
184.47 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Kompiuterinė kolonėlė Logitech G560, juoda sp., 120 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 212.9 € |
|
194.19 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Kompiuterinė kolonėlė Logitech G560, juoda sp., 120 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 212.9 € |
|
194.19 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Logitech Loudspeakers 980-001301 / LOGZG560 Black |
|
199.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
199.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Logitech G560, LightSync 980-001301 |
|
202.63 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
202.63 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Logitech G 980-001301 garso kolonėlių komplektas 120 W Kompiuteris / knyginis ko.. |
|
204.07 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Logitech G Logitech G 980-001301 garso kolonėlių komplektas 120 W Kompiuteris / .. |
|
211.72 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
211.72 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Speaker|LOGITECH|G560|Black|Wireless|P.M.P.O. 240 Watts|Bluetooth|980-001301 |
|
219.57 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Garsiakalbis LOGITECH G560 Belaidis Bluetooth Juodas |
|
229.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
229.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
Garso kolonėlės Logitech G560, 2.1 Prekė - 980-001301Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
229.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Speaker LOGITECH G560 Black Wireless P.M.P.O. 240 Watts Bluetooth 980-001301 980.. |
|
232.79 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Speaker|LOGITECH|G560|Black|Wireless|P.M.P.O. 240 Watts|Bluetooth|980-001301 |
|
236.42 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Logitech 2.1 garsiakalbių sistema G560/980-001301, 240 W, 40 Hz – 18 kHz, belaid.. |
|
236.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
G560 LIGHTSYNC PC SPEAKERS - GAMING EMEA |
|
257.98 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
257.98 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LOGITECH G560 LIGHTSYNC Gaming Speakers 2.1 - BLACK - USBDaugiau |
|
276.89 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Garso kolonėlės |
| Prekės kodas | 5099206076747 |
| Gamintojo kodas | 980-001301 |
| Tipas | kompiuteriniai garsiakalbiai |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 120w |
| Atkuriamų dažnių juosta | 40 - 18000hz |
| Matmenys | 16.6 x 14.8 x 11.8cm |
| Svoris | 7.72kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Pakuotės turinys | garso kolonėlė, laidas |
| Jungties tipas | usb, 3.5 mm |
| Bluetooth | + |
| Korpusas | abs |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 40 |
| Aukštų dažnių diapazonas (kHz) | 18 |
| Akustikos tipas | 2.1 |
| Priekinės kolonėlės | 2 |
| Žemų dažnių kolonėlės | + |
| Palaikomos technologijos | plug & play, dts |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | bluetooth |
| Rodyti daugiau | |



















































