Logitech G522 Lightspeed kaina
Logitech G522 Lightspeed kaina
Ausinės LOGI G522 PC VOSS CDM/MixedLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
132.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Logitech G522, BlackTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
145.12 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Logitech G522 Lightspeed, juodos - Belaidės ausinėsNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ Daugiau |
|
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Logitech G G522 - Headset - ohrumschließend - Bluetooth / LIGHTSPEED (981-001550)Daugiau |
|
117.67 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
117.67 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech G522 Lightspeed Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.77 eur/mėn Daugiau |
|
117.69 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Ausinės Logitech G522 Lightspeed BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
117.69 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
117.69 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Logitech G522 Lightspeed Belaidės Ausinės Žaidimams, JuodosDaugiau |
|
117.69 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
117.69 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Ausinės Logitech G522 Lightspeed WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
118.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
118.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Logitech G522 Lightspeed belaidės ausinės (juodos) | USB, BTVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! Daugiau |
|
120.00 €
|
Į parduotuvę gameroom.lt |
„Logitech G522 Lightspeed belaidės žaidimų ausinės – Juodos (981-001544)“..Daugiau |
|
128.26 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
AUSINĖS STEREO G522 LIGHTSPEED / BALTOS 981-001550 LOGITECHDaugiau |
|
130.42 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Ausinės LOGI G522 PC VOSS CDM/MixedLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
132.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Logitech G522 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset - WHITE - EMEA28i-935 - 2.4GHZDaugiau |
|
133.67 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Logitech G G522 Lightspeed Headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetoot..Daugiau |
|
136.04 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
136.04 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LOGI G522 Headset PC VOSS CDM/Mixed blkKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
138.29 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
138.29 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Logitech G G522 Lightspeed Headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetoot..Daugiau |
|
138.39 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Logitech Headset G522 Lightspeed Black | 981-001544Daugiau |
|
138.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
138.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Logitech G522 Czarny 981-001544Daugiau |
|
142.68 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
142.68 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Logitech G522 LIGHTSPEED Wireless Belaidės Žaidimų Ausinės | White |
|
145.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
145.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Logitech G522, BlackTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
145.12 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garso Įranga - Logitech G G522 Ausinės (PRO-G garsiakalbiai, LIGHTSPEED, RGB)Daugiau |
|
148.09 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Logitech G522 LIGHTSPEED Wireless Belaidės Žaidimų Ausinės | White |
|
153.29 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
153.29 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Logitech G522 LIGHTSPEED Wireless Belaidės Žaidimų Ausinės | White |
|
158.10 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
158.10 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Logitech G522 Lightspeed, juodos - Belaidės ausinėsNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ Daugiau |
|
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
LOGITECH G522 Headset PC VOSS CDM/Mixed Model No Lang White Retail 2.4GHZ Social |
|
177.42 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 19:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5099206131675 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb-a, usb-c |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 38Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 30m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant galvos |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Rodyti daugiau | |










































