Šaldytuvas Liebherr IRe 5100 kaina
Šaldytuvas Liebherr IRe 5100 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklio Liebherr IRe 5100Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249 € |
|
1079.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr Prekė - IRE5100-20, talpa 309 L, aukštis 178 cm..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1079.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
LIEBHERR IRe 5100 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
927.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
927.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRe 5100Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
927.18 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
927.18 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
LIEBHERR IRe 5100 Įmontuojamas šaldytuvas |
|
927.18 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
927.18 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Liebherr IRe5100 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 167.07 eur/mėn |
|
1002.42 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
1002.42 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRe 5100Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1079.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
1079.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklio Liebherr IRe 5100Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249 € |
|
1079.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklio Liebherr IRe 5100Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249 € |
|
1079.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr Prekė - IRE5100-20, talpa 309 L, aukštis 178 cm..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1079.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 17:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803078517 |
| Gamintojo kodas | 4016803078517 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 114kwh |
| Bendra talpa | 309l |
| Šaldytuvo talpa | 309l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | -1ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | wifi, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 57cm |
| Aukštis | 178.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 54.5kg |
| Energijos sąnaudos | 0.313kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Greitas užšaldymas | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





































