Šaldytuvas Liebherr ICNdi 5153 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICNdi 5153 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Prime ICNdi 5153Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2029 € |
|
1695.60 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas Liebherr ICNdi 5153 Integruojamas šaldytuvo ir šaldiklio derinys su „.. |
|
1695.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1695.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
LIEBHERR ICNdi 5153 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1619.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1619.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
LIEBHERR ICNdi 5153 |
|
1619.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1619.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNdi 5153 Prime NoFrostYra sandėlyje. Daugiau |
|
1629.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1629.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNdi 5153Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1695.60 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1695.60 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Prime ICNdi 5153Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2029 € |
|
1695.60 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Prime ICNdi 5153Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2029 € |
|
1695.60 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNdi 5153Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1695.60 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1695.60 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr ICNdi 5153 Integruojamas šaldytuvo ir šaldiklio derinys su „.. |
|
1695.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1695.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Liebherr ICNdi5153 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 283.32 eur/mėn |
|
1699.93 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
1699.93 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Liebherr Lodówka Liebherr NAS RTV AGD Lodówka do zabudowy Liebherr.. |
|
1858.17 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Lodówka Liebherr NAS RTV AGD Lodówka do zabudowy Liebherr ICNdi 5153 Prime | 114.. |
|
1900.15 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldytuvas Liebherr NAS RTV AGD Šaldytuvas do zabudowy Liebherr ICNdi 5153 Prime.. |
|
1979.25 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 10:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803075547 |
| Gamintojo kodas | icndi 5153 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 181kwh |
| Bendra talpa | 254l |
| Šaldytuvo talpa | 184l |
| Šaldiklio talpa | 70l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15°c / -26°cºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55.9cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 54.6cm |
| Svoris | 69.3kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | 2 šaldytuvo stalčiai; 3 plastikiniai šaldiklio stalčiai; 3 lentynos durelėse |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 5 |
| Palaikomos technologijos | supercool automatika, power cool, no frost, duocooling |
| STAR klasė | 4 |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | +2 °c iki +9 °c |
| Rodyti daugiau | |






































