Šaldytuvas Liebherr ICBSd 5122 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICBSd 5122 kaina
LIEBHERR ICBSd 5122 Įmontuojamas šaldytuvas-šaldiklis |
|
1369.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1369.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr ICBSd 5122 Plus BioFreshKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1539 € |
|
1399.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
LIEBHERR ICBSD 5122 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1230.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1230.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBSd 5122Yra sandėlyje. |
|
1249.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1249.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas-šaldiklis LIEBHERR ICBSd 5122 Plus BioFresh 177 cm |
|
1249.00 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBSd 5122Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1249.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1249.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
LIEBHERR ICBSd 5122 |
|
1269.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1269.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Liebherr ICBSd5122 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 215.56 eur/mėn |
|
1293.37 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
1293.37 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
LIEBHERR ICBSd 5122 Įmontuojamas šaldytuvas-šaldiklis |
|
1369.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1369.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBSd 5122Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1399.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1399.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr ICBSd 5122 Plus BioFreshKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1539 € |
|
1399.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr ICBSd 5122 Plus BioFreshKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1539 € |
|
1399.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 05:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803042631 |
| Gamintojo kodas | icbd5122 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 182kwh |
| Bendra talpa | 255l |
| Šaldytuvo talpa | 201l |
| Šaldiklio talpa | 54l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18 / -24ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 4kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 177.2cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 58.1kg |
| Energijos sąnaudos | 0.498kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | butelių lentyna |
| Lentynos | 5 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | biofresh |
| STAR klasė | - |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | 0°c ~ +8°c |
| Rodyti daugiau | |






































