Šaldiklis Liebherr CFd 2505 kaina
Šaldiklis Liebherr CFd 2505 kaina
LIEBHERR CFd 2505 Šaldymo dėžėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
994.70 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
994.70 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldiklis Liebherr CFd 2505Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
994.70 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Šaldiklis Liebherr CFd 2505Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1024.54 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-06 12:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | - |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 188kwh |
| Bendra talpa | 359l |
| Temperatūra | -14 / -22 |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 32db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 82.5cm |
| Plotis | 167.5cm |
| Gylis | 70.9cm |
| Svoris | 83kg |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Rodyti daugiau | |





























