Šaldiklis Liebherr FNd 7026 kaina
Šaldiklis Liebherr FNd 7026 kaina
LIEBHERR FNd 7026 ŠaldiklisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
1089.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1089.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldiklis Liebherr FNd 7026Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1399.00 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Šaldiklis Liebherr FNd 7026Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1399.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Liebherr plus NoFrost, 312 L, aukštis 166 cm, baltas - ŠaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1399.00 €
32-34 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 32-34 d.d. |
1399.00 €
32-34 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 32-34 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 17:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4016803090113 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | fnd 7026 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 208kwh |
| Bendra talpa | 312l |
| Temperatūra | –15 °c iki –28 °c |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 18val. |
| Užšaldymo galia | 17kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 165.5cm |
| Plotis | 69.7cm |
| Gylis | 76cm |
| Svoris | -kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | - |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita informacija | led vidinis apšvietimas; tylus veikimas (37 db); greito užšaldymo funkcija; elektroninis temperatūros reguliavimas |
| Rodyti daugiau | |

























