Šaldytuvas Liebherr CBNsfd 5223 kaina
Šaldytuvas Liebherr CBNsfd 5223 kaina
Šaldytuvas-šaldiklis su „BioFresh“ ir „NoFrost“ LIEBHERR CBNsfd 5223 |
|
869.69 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
869.69 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
Liebherr CBNsfd 5223Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1088.0 € |
|
869.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Liebherr Lodówka Liebherr Lodówko-zamrażarka CBNsfd 5223-20 217L/1.. |
|
784.74 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Šaldytuvas-šaldiklis su „BioFresh“ ir „NoFrost“ LIEBHERR CBNsfd 5223 |
|
869.69 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
869.69 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
Liebherr CBNsfd 5223Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1088.0 € |
|
869.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Liebherr Lodówko-zamrażarka CBNsfd 5223-20 217L/103L sr D | CBNSFD 52.. |
|
885.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Šaldytuvas-šaldiklis LIEBHERR CBNsfd 5223 Plus BioFresh NoFrost iš ekspozicijos |
Ekspozicinė
|
899.00 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803091264 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 213kwh |
| Bendra talpa | 320l |
| Šaldytuvo talpa | 218l |
| Šaldiklio talpa | 103l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -26ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 20val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.7cm |
| Aukštis | 185.5cm |
| Gylis | 67.5cm |
| Svoris | 73.7kg |
| Energijos sąnaudos | 0.581kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | lcd ekranas, oro cirkuliacija |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | freshzone |
| STAR klasė | - |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | +2 °c iki +9 °c |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


































