Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad P72
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad P72
N17 LENOVO THINKPAD P72, 8850H-INTEL-CORE-I7, 17.3'', UHD, WEBCAM, QUADRO-P600-M..Daugiau |
|
917.33 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
917.33 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
N17 LENOVO THINKPAD P72, 8850H-INTEL-CORE-I7, 17.3'', UHD, Webcam, QUADRO-P600-M..Daugiau |
Atnaujinta
|
985.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
985.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-21 12:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 193124344058 |
| Kompiuterio paskirtis | verslui, mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | intel xeon |
| Kietasis diskas SSD | 1000gb |
| Atminties dydis | 64gb |
| Operacinė sistema | windows 10 |
| Ekrano dydis | 18" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 17.3" (~44 cm) |
| Procesorius | intel xeon e-2186m |
| Vaizdo plokštė | integruota |
| HDMI | yra |
| USB 3.0 | 4 |
| USB-C | 2 |
| Klaviatūra | skandinaviška (no) |
| Integruota Web kamera | yra |
| Prekės būklė | atnaujinta |
| Pridedami priedai | maitinimo šaltinis + kabelis |
| Rodyti daugiau | |





























