Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad P52
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad P52
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P52, atnaujintas, i7-8750H, 8 GB, 256 GB,..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
Atnaujinta
|
410.62 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P52 - 15.6' Full HD 1920x1080 IPS Matinis.. |
Atnaujinta
|
687.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
687.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lenovo ThinkPad P53s 15.6 i7-8565U 8GB 256GB Nvidia P520 Windows 11 Pro Grade BDaugiau |
Atnaujinta
|
335.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
335.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lenovo preowned Lenovo ThinkPad P53s 15.6" i7-8565U, 8GB RAM, 256GB SSD, Nvidia ..Daugiau |
Atnaujinta
|
360.76 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Lenovo ThinkPad P52 15.6 FHD i7-8750H 8GB 256SSD Quadro P1000 W11Pro ReNew nešio..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 67.75 eur/mėn Daugiau |
Atnaujinta
|
406.49 €
5-6 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 5-6 d.d. |
406.49 €
5-6 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 5-6 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P52, atnaujintas, i7-8750H, 8 GB, 256 GB,..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
Atnaujinta
|
410.62 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P52, atnaujintas, i7-8750H, 8 GB, 256 GB,..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
Atnaujinta
|
419.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P52 - 15.6' Full HD 1920x1080 IPS Matinis.. |
Atnaujinta
|
687.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
687.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 194552030650 |
| Kompiuterio paskirtis | Žaidimams, verslui, mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | intel core i7 |
| Kietasis diskas SSD | 512gb |
| Diskas SSD M.2 | 512gb |
| Atminties dydis | 32gb |
| Vaizdo plokštės tipas | dedikuota |
| Operacinė sistema | windows 11 pro |
| Ekrano dydis | 15" |
| Ekrano tipas | ips, anti-glare |
| Matinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | intel core i7-8850h |
| Spartinančioji atmintinė | 9mb |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 6/12 |
| Maksimali pagrindinė atmintis | 128gb |
| Atminties tipas | ddr4 |
| Atminties dažnis | 2666mhz |
| Laisvų atmintinės lizdų skaičius | 2vnt. |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | 4/2 |
| Vaizdo plokštė | nvidia quadro p2000 |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | gddr5 |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wifi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100/1000 mbit/s |
| HDMI | + |
| USB 3.0 | 3 |
| USB-C | 2 |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | mmc • sd • sdhc • sdxc |
| Kitos jungtys | thunderbolt 3 |
| Garso plokštė | high definition audio, dolby audio premium |
| Klaviatūra | skandinaviška (no) |
| Klaviatūra su apšvietimu | + |
| Operacinės sistemos kalbos versija | anglų |
| Kita informacija | skaičių klaviatūra |
| Integruota Web kamera | + |
| Prekės būklė | atnaujinta |
| Baterijos talpa | 90 wh |
| Plotis | 37.74cm |
| Aukštis | 2.43cm |
| Ilgis | 25.2cm |
| Korpuso tipas | plastikas, stiklo pluoštas, magnio korpusas, sustiprinta konstrukcija |
| Saugumas | kensington lock lizdas, tpm modulis |
| Pridedami priedai | maitinimo šaltinis + kabelis |
| Atmintinės lizdų skaičius | 4vnt. |
| Rodyti daugiau | |


















































