Nešiojamasis kompiuteris HP 15-fd0113dx kaina
Nešiojamasis kompiuteris HP 15-fd0113dx kaina
Nešiojamas kompiuteris HP 15-fd0113dx 15.6'' HD i3-N305 8GB RAM 128GB UFS Win11H..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
309.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
309.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris HP 15-fd0113dx 15.6'' HD i3-N305 8GB RAM 128GB UFS Win11H..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
319.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
319.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris HP 15 15-FD0113DX, Core i3-N305, 8 GB, 128 GB, 15.6 ", In..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 394 € |
|
334.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
334.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris HP 15 15-FD0113DX, Core i3-N305, 8 GB, 128 GB, 15.6 ", In..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 394 € |
|
334.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
334.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
HP 15-fd0113dx 15.6"" HD i3-N305 8GB RAM 128GB UFS W11H S Mode, Natural SilverNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
340.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
340.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 04:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HP |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 199251873027 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | intel core i3 |
| Kietasis diskas HDD | nėragb |
| Kietasis diskas SSD | 128gb |
| Atminties dydis | 8gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota intel |
| Operacinė sistema | windows 11 home s |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Ekrano tipas | wva (ips) anti-glare |
| Matinis ekranas | + |
| Ekrano dažnis (Hz) | 60 |
| Maksimali raiška | 1366 x 768 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | intel core i3-n305 |
| Atminties tipas | ddr4-3200 |
| Kietojo disko valdiklis | ssd pcie |
| Vaizdo plokštė | integrated intel uhd graphics |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | 802.11a/b/g/n/ac |
| HDMI | + |
| USB 3.0 | + |
| USB-C | + |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| Optinis įrenginys | - |
| Garso plokštė | Įmontuoti „dolby“ garsiakalbiai |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Integruota Web kamera | + |
| Išmatavimai | 359.4x241.9x19.6 |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | -val. |
| Aukštis | 19.6cm |
| Svoris | 1995kg |
| Korpuso tipas | plastikas |
| Saugumas | kensington security slot |
| Populiariausi modeliai | hp pavilion |
| Rodyti daugiau | |

























