Hoover HW437XMBB kaina
Hoover HW437XMBB kaina
Skalbimo mašina Hoover HW4 37XMBB/1-S |
|
359.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
359.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-29 01:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 8059019002132 |
| Gamintojo kodas | hw437xmbb-1-s |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.45kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1300aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 208min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 45cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |
























