Hoover HDP 4149AMBC kaina
Hoover HDP 4149AMBC kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-01 05:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 8059019002002 |
| Gamintojo kodas | hdp 4149ambc/1-s |
| Maks. skalbinių svoris | 14kg |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 510kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 9.44kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 67cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 9kg |
| Inverterinis variklis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | išmanusis įrenginys |
| Rodyti daugiau | |




















