Džiovyklė Hoover H7A2TCBEX kaina
Džiovyklė Hoover H7A2TCBEX kaina
Džiovyklė Hoover NDP4 H7A2TCBEX-S | NDP4 H7A2TCBEX-S | 8059019009452 |
|
482.75 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Hoover NDP4 H7A2TCBEX-SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 628.99 € |
|
498.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Džiovyklė Hoover NDP4 H7A2TCBEX-SYra sandėlyje. |
|
499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Skalbyklės - džiovyklės |
| Prekės kodas | 8059019009452 |
| Gamintojo kodas | ndp4 h7a2tcbex-s |
| Maksimalus skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | a++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 212kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | -min. |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 67db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 46.5cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Programų skaičius | - |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Nerūdijančio plieno būgnas | + |
| Krepšys švelniems skalbiniams | - |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Būgno sustabdymas atidarius dureles | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Kita informacija | wi‑fi (hon), scan to care, easycase vandens rezervuaras durelėse, reguliuojamos kojos |
| Rodyti daugiau | |






































