Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMSS4H kaina
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMSS4H kaina
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMSS4HKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.9 € |
|
91.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Hisense H20MOMSS4HKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115.0 € |
|
91.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMSS4HIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
89.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
89.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Hisense H20MOMSS4H mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.00 eur/mėn |
|
89.99 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
89.99 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMSS4HPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
89.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
89.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMSS4HKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.9 € |
|
91.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMSS4HKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.9 € |
|
91.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Hisense H20MOMSS4HKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115.0 € |
|
91.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Hisense, inox |
|
97.26 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
97.26 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-23 00:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 3838782679919 |
| Gamintojo kodas | h20momss4h |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.1cm |
| Plotis | 45.5cm |
| Gylis | 32.6cm |
| Svoris | 10.2kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | metalas |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | veidrodinis fasadas; vaikų užraktas |
| Rodyti daugiau | |





















