Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOBS4H kaina
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOBS4H kaina
Hisense, 20 L, 700 W, Black H20MOBS4HIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 125.0 € |
|
99.98 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hisense H20MOBS4HI mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.65 eur/mėn |
|
93.90 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
93.90 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOBS4HIPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
93.90 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
93.90 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Hisense, 20 L, 700 W, Black H20MOBS4HIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 125.0 € |
|
99.98 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOBS4HIKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 131.9 € |
|
99.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOBS4HIIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
99.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
99.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOBS4HIKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 131.9 € |
|
99.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOBS4HI |
|
104.17 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
104.17 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 02:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 3838782841118 |
| Gamintojo kodas | h20mobs4hi |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.1cm |
| Plotis | 45.5cm |
| Gylis | 32.6cm |
| Svoris | 9.2kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 10 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | metalas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
























