Šaldiklis Hisense FT125D4AWE kaina
Šaldiklis Hisense FT125D4AWE kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6921727076694 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 167kwh |
| Bendra talpa | 95l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Užšaldymo galia | 3kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | -cm |
| Svoris | 45kg |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | 1 krepšys; temperatūros reguliavimas |
| Rodyti daugiau | |

















