Mikrobangų krosnelė Heinner HMW-D2060SS kaina
Mikrobangų krosnelė Heinner HMW-D2060SS kaina
Mikrobangų krosnelė 700W, 20L HMW-D2060SS HEINNERYra sandėlyje. |
|
95.56 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
95.56 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Heinner HMW-D2060SS mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.79 eur/mėn |
|
97.94 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mikrobangų krosnelė 700W, 20L HMW-D2060SS HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 103.1 € |
|
97.94 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė 700W, 20L HMW-D2060SS HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
99.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
99.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 14:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 5949494010414 |
| Gamintojo kodas | hmw-d2060ss |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.1cm |
| Plotis | 45.5cm |
| Gylis | 35.3cm |
| Ekrano tipas | led |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | pasukamas stiklo padėklas; led ekranas; rankena durų atidarymui |
| Rodyti daugiau | |

















