Mikrobangų krosnelė Heinner HMW-M2035SL kaina
Mikrobangų krosnelė Heinner HMW-M2035SL kaina
Mikrobangų krosnelė 700W, 20L HMW-M2035SL HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 83.51 € |
|
79.33 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
HEINNER mikrobangų krosnelė HMW-M2035SL |
|
75.60 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
75.60 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Mikrobangų krosnelė 700W, 20L HMW-M2035SL HEINNERYra sandėlyje. |
|
77.39 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
77.39 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Heinner HMW-M2035SL mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 7.93 eur/mėn |
|
79.33 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mikrobangų krosnelė 700W, 20L HMW-M2035SL HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 83.51 € |
|
79.33 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė 700W, 20L HMW-M2035SL HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
80.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
80.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 5949494011176 |
| Gamintojo kodas | hmw-m2035sl |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.1cm |
| Plotis | 45.5cm |
| Gylis | 35.3cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Besisukantis padėklas | 255cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | laikmatis iki 35 min; stiklinis pasukamas padėklas; mechaniniai valdikliai |
| Rodyti daugiau | |
















