Mikrobangų krosnelė Heinner HMW-MD20MWH kaina
Mikrobangų krosnelė Heinner HMW-MD20MWH kaina
Heinner HMW-MD20MWHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.31 € |
|
70.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Heinner HMW-MD20MWH mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
68.77 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
HEINNER mikrobangų krosnelė HMW-MD20MWH |
|
68.77 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
68.77 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Mikrobangų krosnelė 700W, 20L HMW-MD20MWH HEINNERYra sandėlyje. |
|
68.87 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
68.87 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Heinner HMW-MD20MWHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.31 € |
|
70.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė 700W, 20L HMW-MD20MWH HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
77.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
77.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 13:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 5949494025562 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 25.9cm |
| Gylis | 33.6cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 255cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Konvekcija | - |
| Rodyti daugiau | |
















