Mikrobangų krosnelė Heinner HMW-D2060BK kaina
Mikrobangų krosnelė Heinner HMW-D2060BK kaina
Mikrobangų krosnelė 700W, 20L HMW-D2060BK HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 93.3 € |
|
88.63 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė 700W, 20L HMW-D2060BK HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
84.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
84.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Heinner HMW-D2060BK mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.60 eur/mėn |
|
85.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
HEINNER mikrobangų krosnelė HMW-D2060BK |
|
85.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
85.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Mikrobangų krosnelė 700W, 20L HMW-D2060BK HEINNERYra sandėlyje. |
|
86.47 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
86.47 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė 700W, 20L HMW-D2060BK HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 93.3 € |
|
88.63 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 18:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 5949494010407 |
| Gamintojo kodas | hmw-d2060bk |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.1cm |
| Plotis | 45.5cm |
| Gylis | 35.3cm |
| Ekrano tipas | led |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilio galingumas | 700w |
| Besisukantis padėklas | 255cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | black-inox dizainas; kepimo laikas iki 60 min; pasukamas stiklinis padėklas 255 mm |
| Rodyti daugiau | |

















