Mikrobangų krosnelė Heinner HMW-M2035WH kaina
Mikrobangų krosnelė Heinner HMW-M2035WH kaina
Heinner HMW-M2035WH mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.13 eur/mėn |
|
72.79 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
72.79 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
HEINNER mikrobangų krosnelė HMW-M2035WH |
|
72.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
72.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Mikrobangų krosnelė 700W, 20L HMW-M2035WH HEINNERYra sandėlyje. |
|
73.45 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
73.45 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė 700W, 20L HMW-M2035WH HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
75.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
75.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 13:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 5949494010391 |
| Gamintojo kodas | hmw-m2035wh |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.1cm |
| Plotis | 45.5cm |
| Gylis | 35.3cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 255cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Rodyti daugiau | |
















