Džiovyklė Heinner HHPD-M8K3SA kaina
Džiovyklė Heinner HHPD-M8K3SA kaina
HEINNER šilumos siurblio džiovyklė HHPD-M8K3SA++ |
|
555.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
555.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Heinner HHPD-M8K3SA++ džiovyklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 92.65 eur/mėn |
|
555.89 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
555.89 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
HEINNER šilumos siurblio džiovyklė HHPD-M8K3SA++ |
|
555.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
555.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Skalbinių džiovyklė būgninė HHPD-M8K3SA++ HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
562.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
562.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Skalbinių džiovyklė būgninė HHPD-M8K3SA++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
577.15 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
577.15 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 13:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 5949494025326 |
| Gamintojo kodas | hhpd-m8k3sa |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | neautomatinė |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | -min. |
| Triukšmingumo lygis | -db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 600cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Programų skaičius | 14 |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | + |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Rodyti daugiau | |

















