Džiovyklė Heinner HHPD-M8N13PBKE++ kaina
Džiovyklė Heinner HHPD-M8N13PBKE++ kaina
Džiovyklė HHPD-M8N13PBKE++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 442.66 € |
|
420.52 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Džiovyklė 8kg HHPD-M8N13PBKE++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
421.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Heinner Handling Hazardous Pharmaceutical Waste - Module 8, Session 13, Project .. |
|
382.03 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Heinner HHPD-M8N13PBKE++ džiovyklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 39.60 eur/mėn |
|
395.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
395.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Džiovyklė 8kg HHPD-M8N13PBKE++ HEINNER |
|
395.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
395.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Džiovyklė HHPD-M8N13PBKE++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
410.28 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
410.28 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Džiovyklė HHPD-M8N13PBKE++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 442.66 € |
|
420.52 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Džiovyklė 8kg HHPD-M8N13PBKE++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
421.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 5949494041272 |
| Gamintojo kodas | hhpd-m8n13pbke++ |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 1.42kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | -min. |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 66db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 60cm |
| Programų skaičius | 16 |
| Rodyti daugiau | |
















