Viryklė Gratus VEEM5018-TME kaina
Viryklė Gratus VEEM5018-TME kaina
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Gratus VEEM5018-TMEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
259.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
259.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
GRATUS VEEM5018-TME Elektrinė viryklė 50x60 |
|
259.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
259.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Gratus VEEM5018-TMEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
266.77 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
266.77 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-05 19:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRATUS |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8697788950881 |
| Gamintojo kodas | veem5018-tme |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.73 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | 7350w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 31.8kg |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 53l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės funkcijos | viršutinis ir apatinis kaitinimas, ventiliatorius, grilis |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |























