Viryklė Heinner HFSC-S56E1HSWH kaina
Viryklė Heinner HFSC-S56E1HSWH kaina
Elektrinė viryklė Kombinuota viryklė su mix paviršiumi HFSC-S56E1HSWH HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 301.52 € |
|
286.44 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kombinuota viryklė su mix paviršiumi HFSC-S56E1HSWH HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
312.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Heinner HFSC-S56E1HSWH viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 27.00 eur/mėn |
|
269.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Viryklė ARAGAZ MIXT HEINNER HFSC-S56E1HSWH |
|
269.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
269.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Kombinuota viryklė su mix paviršiumi HFSC-S56E1HSWH HEINNERYra sandėlyje. |
|
279.47 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
279.47 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elektrinė viryklė Kombinuota viryklė su mix paviršiumi HFSC-S56E1HSWH HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 301.52 € |
|
286.44 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kombinuota viryklė su mix paviršiumi HFSC-S56E1HSWH HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
312.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 08:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5949494032171 |
| Gamintojo kodas | hfsc-s56e1hswh |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės/dujinės |
| Aukštis | 86cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Orkaitės tūris | -l |















