Viryklė Heinner HFSC-V60LITGC-BK kaina
Viryklė Heinner HFSC-V60LITGC-BK kaina
Dujinė viryklė HFSC-V60LITGC-BK HeinnerKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 312.63 € |
|
296.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dujinė viryklė HFSC-V60LITGC-BK HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
324.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Heinner HFSC-V60LITGC-BK viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 46.63 eur/mėn |
|
279.79 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Viryklė ARAGAZ MIXT HEINNER HFSC-V60LITGC-BK |
|
279.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
279.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dujinė viryklė Heinner HFSC-V60LITGC-BK, HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
285.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
285.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Kombinētā gāzes plīts HFSC-V60LITGC-BK HEINNERYra sandėlyje. |
|
289.75 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
289.75 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dujinė viryklė HFSC-V60LITGC-BK HeinnerKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 312.63 € |
|
296.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dujinė viryklė HFSC-V60LITGC-BK HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
324.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 17:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5949088571963 |
| Gamintojo kodas | - |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.79 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 600cm |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | 50l |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | viršutinis ir apatinis kaitinimas |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |

















