Viryklė Gratus VEEM5014 kaina
Viryklė Gratus VEEM5014 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-05 20:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRATUS |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8697788950096 |
| Gamintojo kodas | veem5014-med |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.75 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | 6850w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | apatinis kaitinimas, viršutinis ir apatinis kaitinimas, viršus + apačia + ventiliatorius, grilis |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






















