Viryklė Gratus VDEM5014 kaina
Viryklė Gratus VDEM5014 kaina
GRATUS VDEM5014Daugiau |
|
265.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
265.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Gratus VDEM5014Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
265.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
265.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite GRATUS VDEM5014 50x60Turime parduotuvėje Daugiau |
|
265.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
GRATUS VDEM5014 Dujinė viryklė 50x60Daugiau |
|
265.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
265.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite GRATUS VDEM5014Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
272.95 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
272.95 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-05 19:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRATUS |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8697788950065 |
| Gamintojo kodas | vdem5014-tme |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.74 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 600cm |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | ventiliatorius |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |


























