Gorenje WPNEI84A1SWIFI kaina
Gorenje WPNEI84A1SWIFI kaina
Gorenje WPNEI84A1SWIFIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 391.0 € |
|
365.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
365.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gorenje G400 Freestanding Washing Machine, 8 kg, 1400 rpm WPNEI84A1SWIFI/PL |
|
393.74 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
GORENJE WPNEI84A1SWIFI |
|
419.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
419.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gorenje G400 Freestanding Washing Machine, 8 kg, 1400 rpm WPNEI84A1SWIFI/PL |
|
419.27 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
419.27 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje G400 Freestanding Skalbimo mašina, 8kg, 1400 rpm WPNEI84A1SWIFI/PL |
|
439.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
439.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 11:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 0411290001712 |
| Gamintojo kodas | wpnei84a1swifi |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 40kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.4kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 212min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 64kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 47l |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 15 |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, vilnos skalbimo programa, skalavimas, marškinių skalbimo programa, eco, gręžimas, mišri įkrova, greita programa, skalbimas garais |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Kita informacija | apsauga nuo užliejimo |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |
































