Gartraukis GORENJE TH62E4BG kaina
Gartraukis GORENJE TH62E4BG kaina
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4BG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 128.9 € |
|
98.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gorenje TH62E4BGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.0 € |
|
98.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4BG TelescopicKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 145 € |
|
99.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gartraukis Gorenje Kapotas DEGA TH62E4BG |
|
98.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
98.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gorenje TH62E4BG montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.48 eur/mėn |
|
98.90 €
14-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 14-15 d.d. |
98.90 €
14-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 14-15 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4BG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 128.9 € |
|
98.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4BGPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
98.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
98.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4BG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 128.9 € |
|
98.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gorenje TH62E4BGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.0 € |
|
98.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4BGIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
98.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
98.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4BG TelescopicKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 145 € |
|
99.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gorenje TH62E4BG Pusiau įmontuojamas (ištraukiamas) Juoda 450 m³/h |
|
105.55 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Gorenje TH62E4BG Semi built-in (pull out) Black 450 m³/h |
|
107.22 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
107.22 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje TH62E4BG Semi built-in (pull out) Black 450 m³/h |
|
112.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
112.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje TH62E4BG Pusiau įmontuojamas (ištraukiamas) Juoda 450 m³/h |
|
115.48 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
115.48 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 00:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 3838782388453 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gorenje |
| Energijos sunaudojimas per metus | 64.8kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 190m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 450m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | stiklas, lakuotas plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 17cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 30.6cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 7.1kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | teleskopinis (ištraukiamas) gartraukis; plaunamas filtras; slider valdymas; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Rodyti daugiau | |








































