Gorenje SVC216GFW kaina
Gorenje SVC216GFW kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 3838782332111 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 11.8cm |
| Plotis | 26cm |
| Gylis | 17cm |
| Svoris | 2.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.5l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | universalus antgalis |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | 2-in-1 konstrukcija su nuimamu rankiniu siurbliu |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74.1db |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus įtampa | 21.6v |
| Akumuliatoriaus talpa | 2000mah |
| Valymas garais | - |
| Išimamas rankinis siurblys | - |
| Pagrindinis motorinis šepetys | + |
| Veikimo laikas | 60min |
| Rodyti daugiau | |




























