GPS imtuvas Garmin eTrex 22x kaina
GPS imtuvas Garmin eTrex 22x kaina
GPS imtuvas Garmin eTrex 22xKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 291.9 € |
|
226.60 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas GPS imtuvas Garmin eTrex 22xKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 273.0 € |
|
226.60 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garmin eTrex 22x nešiojama navigacija |
|
185.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
185.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Garmin eTrex 22x TopoActive Europa |
|
199.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
199.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Garmin eTrex 22x navigator Handheld 5.59 cm (2.2) TFT 141.7 g Black, Grey |
|
200.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
200.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Garmin eTrex 22x GPS imtuvas EEDaugiau |
|
205.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
205.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Garmin eTrex 22x navigatorius Nešiojamas 5,59 cm (2,2") TFT 141,7 g Juodas, Pilk.. |
|
208.33 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Garmin eTrex 22x navigator Handheld 5.59 cm (2.2") TFT 141.7 g Black, Grey |
|
212.23 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Garmin eTrex 22xPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
213.29 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
213.29 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
„Garmin eTrex 22x“ navigacijos įrenginys, nešiojamas, 5,59 cm (2,2 colio), TFT, ..Daugiau |
|
214.02 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Garmin eTrex 22x navigator Handheld 5.59 cm (2.2") TFT 141.7 g Black, Grey |
|
214.74 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
214.74 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Garmin eTrex 22x GPS navigacijos turizmui6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 36.67 eur/mėn |
|
219.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Garmin eTrex 22xIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
223.95 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
223.95 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
GPS imtuvas Garmin eTrex 22xKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 291.9 € |
|
226.60 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
GPS imtuvas Garmin eTrex 22xKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 291.9 € |
|
226.60 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Nešiojamas GPS imtuvas Garmin eTrex 22xKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 273.0 € |
|
226.60 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garmin eTrex 22x navigator Handheld 5.59 cm (2.2) TFT 141.7 g Black, Grey |
|
227.75 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Garmin eTrex 22x navigator Handheld 5.59 cm (2.2") TFT 141.7 g Black, Grey |
|
234.21 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Garmin eTrex 22x navigatorius rankinis 5.59 cm (2.2") TFT 141.7 g Juodas, Pilkas |
|
244.65 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 19:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARMIN |
| Kategorija | GPS imtuvai |
| Prekės kodas | 7537592307772 |
| GPS tipas | nešiojamosios gps navigacijos |
| Ekrano dydis | 2.2" |
| Įdiegtas žemėlapis | europa |
| Lietuviškas meniu | + |
| Operacinė sistema | uždara os |
| Imtuvo tipas | vidinis gps imtuvas |
| Matmenys | 54 x 103 x 33 mm |
| Svoris | 0.142kg |
| Baterijų tipas | 2 x aa |
| Baterijos talpa | -mah |
| Vidinė atmintis | 8 gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 32 gb |
| Bluetooth | - |
| Wi-fi | - |
| Valdymo aprašymas ekrane (help) | + |
| Jungties tipas | mini usb |
| Kita informacija | atsparumas drėgmei - ipx7 standartas |
| Pakuotės turinys | gps imtuvas, usb laidas, instrukcija |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rodyti daugiau | |










































