GPS imtuvas Garmin eTrex 32x kaina
GPS imtuvas Garmin eTrex 32x kaina
Nešiojamas GPS imtuvas Garmin eTrex 32xTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
239.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GPS imtuvas Garmin eTrex 32xKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
252.62 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Garmin eTrex 32x nešiojama navigacija |
|
225.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
225.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Garmin eTrex 32x TopoActive Europa |
|
239.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
239.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Nešiojamas GPS imtuvas Garmin eTrex 32xTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
239.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garmin eTrex 32x - GPS-/GLONASS-Navigationssystem - Wandern 2.2 (010-02257-01) |
|
240.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
240.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Garmin eTrex 32x TopoActive EuropeDaugiau |
|
240.25 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
240.25 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
GPS imtuvas Garmin eTrex 32xKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
252.62 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
GPS imtuvas Garmin eTrex 32xKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
252.62 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Garmin eTrex 32x GPS navigacijos turizmui10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.60 eur/mėn |
|
265.97 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Garmin eTrex 32x Tvirtas rankinis GPS su kompasu ir barometriniu aukščiamačiu |
|
279.99 €
|
Į parduotuvę eleme.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 05:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARMIN |
| Kategorija | GPS imtuvai |
| Prekės kodas | 753759230821 |
| GPS tipas | nešiojamosios gps navigacijos |
| Ekrano dydis | 2.2" |
| Įdiegtas žemėlapis | europa |
| Lietuviškas meniu | + |
| Operacinė sistema | uždara os |
| Imtuvo tipas | vidinis gps imtuvas |
| Eismo kamščių info.FM RDS-TMC | - |
| Matmenys | 54 x 103 x 33 mm |
| Svoris | 0.142kg |
| Baterijų tipas | 2 x aa |
| Vidinė atmintis | 8 gb |
| Atminties kortelės tipas | microsd |
| Atminties kortelės talpa | iki 32 gb |
| Bluetooth | - |
| Wi-fi | - |
| Jungties tipas | micro usb |
| Kita informacija | 3 ašių kompasas, barometrinis aukštimatis, waas/egnos, hotfix, geocaching gpx palaikymas, suderinamas su basecamp |
| Pakuotės turinys | gps imtuvas, usb laidas, instrukcija |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rodyti daugiau | |






































Svečias
2024-03-29 12:17:25
nėra žemėapių atnaujinimo-pagrindinis trūkumas. sudėtingas valdymas. Bet labai kantrus, ilgai laiko baterijos