GPS imtuvas Garmin DriveSmart 76 MT-D kaina
GPS imtuvas Garmin DriveSmart 76 MT-D kaina
GPS navigacija GARMIN DriveSmart 76Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
249.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
GPS navigacija Garmin DriveSmart 76 EU MT-DKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
279.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
GPS navigacija Garmin DriveSmart 76 MT-DKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 391.42 € |
|
279.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garmin Drivesmart 76 MT-D EU |
|
239.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
239.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Garmin DriveSmart 76 MT-D |
|
240.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
240.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Garmin DriveSmart 76 navigator Fixed 17.8 cm (7) TFT Touchscreen 239.6 g Black |
|
242.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
242.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
GPS navigacija GARMIN DriveSmart 76Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
249.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Garmin DriveSmart 76 MT-D EU GPS navigacija10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.08 eur/mėn |
|
250.80 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Garmin Drivesmart 76 MT-D EU | 010-02470-11 |
|
253.20 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
253.20 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
GPS navigacija Garmin Garmin DriveSmart 76 EU MT-D - 010-02470-11 | 010-02470-11.. |
|
256.10 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Navigacija Garmin DriveSmart 76 MT-D EuropaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
267.54 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
267.54 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
GPS navigacija Garmin DriveSmart 76 EU MT-DKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
279.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
GPS navigacija Garmin DriveSmart 76 EU MT-DKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
279.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
GPS navigacija Garmin DriveSmart 76 MT-DKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 391.42 € |
|
279.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garmin DriveSmart 76 navigatorius Fiksuotas 17,8 cm (7") TFT Lietimui jautrus ek..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
297.95 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
297.95 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 08:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Garmin |
| Kategorija | GPS imtuvai |
| Prekės kodas | 753759276539 |
| GPS tipas | automobilių gps navigacijos |
| Ekrano dydis | 6.95" |
| Įdiegtas žemėlapis | europa |
| Lietuviškas meniu | + |
| Lietuviškos komandos balsu | - |
| Operacinė sistema | galima pasirinkti |
| Imtuvo tipas | vidinis gps, glonass |
| Eismo kamščių info.FM RDS-TMC | + |
| Matmenys | 17.3 x 9.9 x 1.9 cm |
| Svoris | 0.2396kg |
| Maitinimo įtampa | 12/24 vv |
| Baterijų tipas | ličio jonų |
| Atminties kortelės tipas | microsd |
| Atminties kortelės talpa | iki 32 gb |
| Bluetooth | + |
| Wi-fi | + |
| Jungties tipas | aux, bluetooth |
| Kita informacija | reljefiniai žemėlapiai (dem) 3d pastatų vaizdas |
| Pakuotės turinys | navigacija, automobilinis kroviklis, laikiklis, usb laidas |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rodyti daugiau | |





































