GPS imtuvas Garmin DriveCam 76 GPS kaina
GPS imtuvas Garmin DriveCam 76 GPS kaina
Garmin DriveCam™ 76 7 col. GPS palydovinės navigacijos įrenginys su integruotu v..Daugiau |
|
419.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
419.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
GPS device with 7" touch screenBuilt-in onboard cameraDetailed map of Europe and..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
453.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
GPS navigacija Garmin DriveCam 76, EU, GPSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
470.21 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
GPS navigacija Garmin DriveCam 76 EU GPSTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
470.21 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garmin DriveCam™ 76 7 col. GPS palydovinės navigacijos įrenginys su integruotu v..Daugiau |
|
419.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
419.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Garmin DriveCam 76 EU GPS | 010-02729-15 |
|
424.35 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
424.35 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Garmin DriveCam 76 EU GPS GPS navigacija10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 42.44 eur/mėn |
|
424.37 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Garmin DriveCam 76 EU GPS |
|
429.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
429.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Garmin DriveCam 76 EU GPS Dash Cam for car | 010-02729-15 | 753759308445 |
|
441.25 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
GPS device with 7" touch screenBuilt-in onboard cameraDetailed map of Europe and..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
453.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
DriveCam Inch 76, 7 Inch GPS Sat-Navigation with Dash Cam |
|
468.23 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
468.23 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
GPS navigacija Garmin DriveCam 76, EU, GPSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
470.21 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
GPS navigacija Garmin DriveCam 76, EU, GPSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
470.21 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
GPS navigacija Garmin DriveCam 76 EU GPSTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
470.21 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garmin DriveCam 76 7" GPS palydovinės navigacijos įrenginys su integruotu vaizdo..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
471.25 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
471.25 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Garmin DriveCam 76 7" GPS palydovinės navigacijos įrenginys su integruotu vaizdo..Daugiau |
|
489.99 €
|
Į parduotuvę eleme.lt |
Garmin DriveCam 76 7" GPS palydovinės navigacijos įrenginys su integruotu vaizdo..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
494.81 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
494.81 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 15:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARMIN |
| Kategorija | GPS imtuvai |
| Prekės kodas | 753759308445 |
| GPS tipas | automobilių gps navigacijos |
| Ekrano dydis | 6.95" |
| Įdiegtas žemėlapis | europa, afrika |
| Operacinė sistema | uždara os |
| Imtuvo tipas | vidinis gps, glonass |
| Matmenys | 173 x 99 x 18 mm |
| Svoris | 0.241kg |
| Maitinimo įtampa | car charger (12-24v input / 5v output)v |
| Baterijų tipas | ličio polimerų |
| Atminties kortelės tipas | microsd |
| Atminties kortelės talpa | iki 32 gb |
| Bluetooth | + |
| Wi-fi | + |
| Valdymo aprašymas ekrane (help) | + |
| Kita informacija | balso valdymas; gyvi eismo duomenys per išmaniąją programėlę; wi‑fi žemėlapių ir programinės įrangos atnaujinimai; 2d/3d vaizdas; eismo juostų pagalbininkas; sankryžų vaizdas |
| Pakuotės turinys | navigacija, kroviklis, usb laidas, laikiklis |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rodyti daugiau | |

































