GPS imtuvas Garmin CamperCam 795 kaina
GPS imtuvas Garmin CamperCam 795 kaina
Garmin CamperCam 795 7" kemperio palydovinė navigacijos sistema su įmontuotu vai..Daugiau |
|
530.86 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
530.86 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
GPS navigacija Garmin CamperCam 795 EU GPSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 841.42 € |
|
537.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GPS device with 7" touch screenOn-board camera & motorhome or caravan routesDeta..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
578.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Garmin CamperCam 795 7" kemperio palydovinė navigacijos sistema su įmontuotu vai..Daugiau |
|
530.86 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
530.86 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
GPS navigacija Garmin CamperCam 795 EU GPSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 841.42 € |
|
537.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garmin „CamperCam 795 EU GPS“ GPS navigacija10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 54.15 eur/mėn |
|
541.53 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Garmin CamperCam 795 EU GPS | 010-02728-15 |
|
542.25 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
542.25 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Garmin CamperCam 795 EU GPS |
|
549.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
549.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Nawigacja GPS Garmin Garmin CAMPERCAM 795 EU | 010-02728-15 | 753759308438 |
|
562.20 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Garmin CamperCam 795 - GPS-Navigationsgerät - Kfz 17,80cm (7) Breitbild (010-027.. |
|
563.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
563.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
GPS device with 7" touch screenOn-board camera & motorhome or caravan routesDeta..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
578.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Garmin CamperCam 795 7" kemperio palydovinė navigacijos sistema su įmontuotu vai..Daugiau |
|
589.99 €
|
Į parduotuvę eleme.lt |
„Garmin CamperCam 795 EU“ GPS navigacijos prietaisas, skirtas kemperiamsPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
602.17 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
602.17 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
„Garmin CamperCam 795 EU“ GPS navigacijos prietaisas, skirtas kemperiamsIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
632.28 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
632.28 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARMIN |
| Kategorija | GPS imtuvai |
| Prekės kodas | 753759308438 |
| GPS tipas | automobilių gps navigacijos |
| Ekrano dydis | 7" |
| Įdiegtas žemėlapis | europa, afrika |
| Lietuviškas meniu | - |
| Lietuviškos komandos balsu | - |
| Imtuvo tipas | vidinis gps |
| Eismo kamščių info.FM RDS-TMC | + |
| Matmenys | 17.7 x 10.6 x 3.5 cm |
| Svoris | 0.272kg |
| Maitinimo įtampa | 12v |
| Baterijų tipas | li-ion |
| Baterijos talpa | -mah |
| Vidinė atmintis | 16 gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | 16 |
| Bluetooth | + |
| Valdymo aprašymas ekrane (help) | + |
| Jungties tipas | micro usb |
| Kita informacija | integruota automobilio kamera |
| Pakuotės turinys | navigacija, automobilinis įkroviklis, prisiurbtukas prie stiklo. |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rodyti daugiau | |



































