GPS imtuvas Garmin Camper 795 EU kaina
GPS imtuvas Garmin Camper 795 EU kaina
Garmin Camper 795 7" Kemperis su palydovine navigacija su skaitmeniniu eismuDaugiau |
|
345.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
345.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
GPS navigacija Garmin Camper 795, EU, GPSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
400.97 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
GPS navigacija Garmin Camper 795 EU GPSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 627.13 € |
|
400.97 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garmin Camper 795 7" Kemperis su palydovine navigacija su skaitmeniniu eismuDaugiau |
|
345.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
345.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Garmin Camper 795 EU GPS GPS navigacija10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 35.80 eur/mėn |
|
357.95 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Nawigacja GPS Garmin Garmin CAMPER 795 MT-D EU | 010-02747-10 | 0753759298586Daugiau |
|
374.65 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
GPS navigacija Garmin Garmin CAMPER 795 MT-D EU | 010-02747-10 | 0753759298586Daugiau |
|
382.80 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Garmin Camper 795 Navigationssystem Tragbar / Fixiert 17,6 cm (6.95 ) TFT Touchs.. |
|
385.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
385.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Garmin Camper 795 7" Kemperis su palydovine navigacija su skaitmeniniu eismu |
|
399.99 €
|
Į parduotuvę eleme.lt |
GPS navigacija Garmin Camper 795, EU, GPSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
400.97 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
GPS navigacija Garmin Camper 795, EU, GPSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
400.97 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
GPS navigacija Garmin Camper 795 EU GPSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 627.13 € |
|
400.97 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garmin Camper 795 EU GPS | 010-02747-15 |
|
404.15 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
404.15 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Garmin Camper 795 EU GPS |
|
409.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
409.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Garmin Camper 795 navigator Handheld/Fixed 6.95-inch TFT Touchscreen, 239.6 g, B..Daugiau |
|
423.01 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
„Garmin Camper 795 EU“ GPS navigacijos prietaisasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
448.82 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
448.82 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Garmin Camper 795 MT-D |
|
449.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
449.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
„Garmin Camper 795 EU“ GPS navigacijos prietaisasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
471.26 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
471.26 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 14:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARMIN |
| Kategorija | GPS imtuvai |
| Prekės kodas | 753759298586 |
| GPS tipas | automobilių gps navigacijos |
| Ekrano dydis | 6.95" |
| Įdiegtas žemėlapis | europa, afrika |
| Lietuviškas meniu | - |
| Lietuviškos komandos balsu | - |
| Operacinė sistema | uždara os |
| Imtuvo tipas | vidinis gps, glonass, galileo |
| Eismo kamščių info.FM RDS-TMC | + |
| Matmenys | 173 x 99 x 190 mm |
| Svoris | 0.240kg |
| Maitinimo įtampa | 12v |
| Baterijų tipas | li-ion |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 32 gb |
| Bluetooth | + |
| Wi-fi | + |
| Kita informacija | balso asistentas; išmanūs pranešimai; eismo juostų pagalbininkas; suderinama su garmin bc 50 galinio vaizdo kamera; wi‑fi žemėlapių atnaujinimai |
| Pakuotės turinys | navigacija, laikiklis-prisiurbtukas prie stiklo, įkroviklis |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rodyti daugiau | |



































