GPS imtuvas Garmin Camper 890 kaina
GPS imtuvas Garmin Camper 890 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | GARMIN |
| Kategorija | GPS imtuvai |
| Prekės kodas | 0753759256500 |
| GPS tipas | automobiliams |
| Ekrano dydis | 8" |
| Įdiegtas žemėlapis | europa |
| Matmenys | 20 x 12.5 x 2 cm |
| Svoris | 0.387kg |
| Baterijų tipas | li-ion |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Bluetooth | + |



















