Gardena Sileno city 400 kaina
Gardena Sileno city 400 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 05:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Gardena |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 4066407503960 |
| Tipas | vejos robotas |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18v |
| Akumuliatoriaus talpa | 2.1ah |
| Pjovimo plotis | 16cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 50mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Korpusas | ipx5 |
| Svoris | 7.3kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 400m² |
| Savybės | apsauga nuo vagystės, valdymas programėle, wi-fi, bluetooth |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |





















