Monitorius Fujitsu P27-8 TS UHD kaina
Monitorius Fujitsu P27-8 TS UHD kaina
Fujitsu P27-8 TS UHD - LED-Monitor - 68.5 cm (27) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) -.. |
|
339.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
339.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Fujitsu P27-8 TS UHD 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikseliai 4K Ultra HD LED Juoda |
|
351.53 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Fujitsu P27-8 TS 27" UHD-IPS LED 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 58.84 eur/mėn |
|
353.04 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
353.04 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Monitorius Fujitsu DISPLAY P27-8 TS UHD, EU |
|
353.05 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
353.05 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Monitor FUJITSU P27-8 TS UHD - LED monitor - 68.5 cm 27 Inch |
|
363.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
363.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
68,6cm/ 27" (3840x2160) Fujitsu P27-8 TS UHD 4K Ultra HD IPS DP Mini DP 2x HDMI.. |
|
402.55 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 17:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FUJITSU |
| Kategorija | Monitoriai |
| Prekės kodas | 4057185785563 |
| Gamintojo kodas | S26361-K1610-V160 |
| Įstrižainė | 27'' ~69cm |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| LCD tipas | IPS |
| Vaizdo jungtis | HDMI, DisplayPort (DP), Mini DisplayPort (mini DP) |
| Kitos jungtys | - |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | Nėra |
| Tipas | LED |
| Kontrastas | 1300:1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 3840 x 2160 |
| Atnaujinimo dažnis | 60Hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° / 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.155mmmm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | Laisvai statomas |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | daugiauinformacijoslink |
| Komplekte yra kabeliai | Naudojimo instrukcija |
| Monitoriaus spalva | Juoda |
| Matmenys | 613 x 396 x 227 mm |
| Svoris | 4.83kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | Reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 39.6cm |
| Plotis | 61.3cm |
| Gylis | 22.7cm |
| Palaikomos technologijos | LED Backlight, OSD, apsauga nuo akinimo, sRGB |
| Energijos klasė | G |
| Žaidimų monitorius | - |
| Rodyti daugiau | |
























