Gartraukis Franke FTU PLUS 3707 kaina
Gartraukis Franke FTU PLUS 3707 kaina
FRANKE FTU PLUS 3707 I XS (335.0588.221) GartraukisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Daugiau |
|
599.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
599.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Erdvinis gartraukis Franke FTU PLUS 3707 I XS, 335.0588.221Daugiau |
|
599.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-03-17 14:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FRANKE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 7612985721943 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | 335.0588.180 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 570m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 52-66db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 x 1 |
| Plotis | 37cm |
| Gylis | 37cm |
| Valdymas | nuotolinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras |
| Rodyti daugiau | |



























