Fotelis reglaineris Halmar SEMIR 2 kaina
Fotelis reglaineris Halmar SEMIR 2 kaina
SEMIR 2 poilsio krėslas, smėlio spalvos |
|
363.29 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
363.29 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-03 15:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 5905248135116 |
| Tipas | foteliai reglaineriai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | veliūras, plienas |
| Lengvai valomas gobelenas | - |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 90cm |
| Gylis | 90cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Miegamosios dalies dydis | -cm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Rodyti daugiau | |

















