Sofa Halmar Milano 2S, smėlio/riešuto kaina
Sofa Halmar Milano 2S, smėlio/riešuto kaina
Sofa Halmar MILANO 2S, smėlioKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 453.0 € |
|
277.83 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sofa Milano 2S, smėlioPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
311.48 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
311.48 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Sofa Milano 2S, smėlioIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
327.05 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
327.05 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
MILANO 2S sofa, smėlio spalvos CASTEL#15/tamsaus riešuto spalvos |
|
332.10 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
332.10 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Sofa Milano 2S, riešuto sp./smėlio sp., 120 x 77 cm x 77 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
349.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sofa Milano 2S, riešuto sp./smėlio sp., 120 x 77 cm x 77 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
349.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 13:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 2010001202158 |
| Miegamoji funkcija | - |
| Patalynės dėžė | - |
| Tipas | sofos, mažos sofos |
| Medžiaga | gobelenas |
| Lengvai valomas gobelenas | + |
| Stilius | modernus |
| Funkcijos | lengvai valoma, su aptraukta nugarėle, su kojelėmis |
| Aptraukta nugarėlė | + |
| Plotis | 120cm |
| Aukštis | 77cm |
| Gylis | 77cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Baldų kolekcija | milano |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Miegamosios dalies plotis | -cm |
| Miegamosios dalies ilgis | -cm |
| Rodyti daugiau | |


















