Polti Forzaspira Slim SR90B kaina
Polti Forzaspira Slim SR90B kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (39)
Polti Vacuum Cleaner PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B 2-in-1 Cordless electric vac.. |
|
142.69 €
|
Išparduotabuitex.lt |
Polti | Dulkių siurblys | PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B | Belaidis veikimas | D.. |
|
143.89 €
|
Išparduotavarle.lt |
Polti | PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B | Dulkių siurblys | W | Du viename Belaid.. |
|
145.00 €
|
Išparduotabekredito.lt |
Polti Vacuum Cleaner PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B 2-in-1 Cordless electric vac.. |
|
169.62 €
|
Išparduotatoptech.lt |
Polti | Vacuum Cleaner | PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B | Cordless operating | 2.. |
|
170.56 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Polti | Vacuum Cleaner | PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B | Cordless operating | 2.. |
|
170.59 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Polti Vacuum Cleaner PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B 2-in-1 Cordless electric vac.. |
|
172.18 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Dulkių siurblys Polti PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B 2-in-1 Belaidis elektrinis .. |
|
173.18 €
|
Išparduotaintop.lt |
Polti | Vacuum Cleaner | PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B | Cordless operating | 2.. |
|
174.00 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Polti | Vacuum Cleaner | PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B | Cordless operating | 2.. |
|
174.19 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
"Polti" dulkių siurblys PBEU0116 "Forzaspira Slim SR90B 2-in-1" akumuliatorinis .. |
|
177.06 €
|
Išparduotaprintera.lt |
Polti | Vacuum Cleaner | PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B | Cordless operating | 2.. |
|
177.39 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Polti | Vacuum Cleaner | PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B | Cordless operating | 2.. |
|
177.39 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
Polti | Vacuum Cleaner | PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B | Cordless operating | 2.. |
|
178.69 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Polti | Vacuum Cleaner | PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B | Cordless operating | 2.. |
|
178.69 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Polti | Vacuum Cleaner | PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B | Cordless operating | 2.. |
|
178.69 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Dulkių siurblys Polti Vacuum Cleaner PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B 2-in-1 Cordl.. |
|
182.21 €
|
Išparduotaevelatus.lt |
Polti Vacuum Cleaner PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B 2-in-1 Cordless electric vac.. |
|
185.83 €
|
Išparduotasmartonly.eu |
Polti Vacuum Cleaner PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B 2-in-1 Cordless electric vac.. |
|
194.28 €
|
Išparduotakmobiles.lt |
Polti Vacuum Cleaner PBEU0118 Forzaspira Slim SR90B_Plus Cordless operating, Han.. |
|
195.33 €
|
Išparduotaerno.lt |
Dulkių siurblys šluota Polti Vacuum Cleaner PBEU0118 Forzaspira Slim SR90B_Plus .. |
|
195.99 €
|
Išparduotaogmina.lt |
Dulkių siurblys šluota Polti Vacuum Cleaner PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B Co.. |
|
203.00 €
|
Išparduotatopocentras.lt |
Dulkių siurblys Polti PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B 2-in-1 Belaidis elektrinis .. |
|
207.42 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Polti Vacuum Cleaner PBEU0116 Forzaspira Slim SR90B 2-in-1 Cordless electric vac.. |
|
209.99 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
Polti Vacuum Cleaner PBEU0118 Forzaspira Slim SR90B_Plus Cordless operating, Han.. |
|
240.00 €
|
Išparduotalazyhouse.lt |
Kainų kitimo istorija - Polti Forzaspira Slim SR90B

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Polti Forzaspira Slim SR90B
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | POLTI |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8007411012495 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 70cm |
| Plotis | 28.5cm |
| Gylis | 12.5cm |
| Svoris | 2.2kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.5l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| HEPA filtras | - |
| Micro filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Filtrų tipas | standartinis |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Valymas garais | - |
| Įkrovimo laikas | 270min |
| Veikimo laikas | 40min |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |






































